Четвер, 19.09.2019, 20:18

Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS

 

Натяжні стелі від 199 грн. за 1 м/кв.    без монтажу.

 

МАТОВІ НАТЯЖНІ СТЕЛІ

      Завдяки рівномірним фактурним покриттям, мат створює образ рівній антибликової поверхні з відчуттям бездонної глибини. Він характеризує незалежність і спокій.
Матові стелі відмінно підходять до будь-якого інтер'єру, незважаючи на обстановку і дизайн. Ідеально біла площина стелі має властивість сприйматися людиною як природна і невимушена. До речі кажучи, теж стосується і Сатину . Він менш шорсткий, але так само не утворює відблисків. За статистикою, в 70% випадків замовляють білу матову стелю. Може бути це стереотипи, але все-таки більшість вибирає класику, прагнучи до спокійних мотивів.
     Якщо доводиться вибирати між штукатуркою і натяжною стелею, то звичайно друге найбільш прийнятне, тому що є ряд переваг:
 -Поштукатурити і зробити таку рівну стелю не зможе навіть досвідчений фахівець. 
 -Економія часу. 
 -Не треба розвозити бруд по всій квартирі. 
 -Не потрібно тягати мішки з шпаклівкою і відра з фарбою. 
 -По грошах обходяться стільки ж, якщо не дешевше. 
 -Натяжні конструкції прослужать довше.
 
 
  
ГЛЯНЦЕВІ НАТЯЖНІ СТЕЛІ 
       Глянцеві натяжні стелі відносяться до типу стель з ПВХ і являють собою ПВХ плівку, лицьова сторона якої має глянцеву або лакову поверхню. Завдяки ефекту відображення їх іноді називають дзеркальними натяжними стелями або лаковими стелями. При цьому треба зауважити, що чим темніше буде натяжна стеля тим більше її глянець матиме ефект дзеркального відображення. Відповідно, біла глянцева стеля має менше відображення, ніж глянцева стеля чорного кольору.
      Ця властивість глянсової плівки дає таким стелям великі можливості для широкого застосування натяжних стель глянцевих в різних дизайнах будь-яких приміщень: в квартирах, басейнах, офісах і т.д. Вони підходять як для сучасних дизайнів приміщень (у тому числі й у стилі «хайтек»), так і для приміщень, виконаних в класичному стилі. Якщо Ви плануєте встановити безшовні глянсові натяжні стелі, то на сьогоднішній день треба орієнтуватися на розмір до 3,5 м.
       В свою очередь, матова стеля є елементом класичного дизайну і більше підходить консервативним людям. Натяжна матова стеля є ідеально рівною стелею, що має ефект звичайної твердої пофарбованої стелі.

   

 ФОТОДРУК НА НАТЯЖНИХ СТЕЛЯХ

В даний час фотодрук на стелі - це досить цікава послуга в області дизайну натяжної стелі, і на сьогоднішній день користується великою популярністю. Обране зображення можна нанести на матову, сатинову і глянсову фактури стель. Оригінальні фотографії і малюнки можуть додатково прикрасити Ваші стелі і стіни. Тематика зображень для фото стелі охоплює різні теми і сюжети.

Це:

-різні зображення неба і хмар,
-теми космосу,
-сюрреалізм,
-географічні і старовинні карти,
-дитяча тематика,
-живопис, фрески, янголи,
-орнаменти,
-тема природи, квіти, метелики
-урбаністичні теми, і багато іншого.
     Великою популярністю користуються стелі з зображенням неба і хмар. Ви можете нанести на натяжні стелі небо цілим зображенням (пейзажем), або зобразити окремі фото хмар на стелі. При цьому, незалежно від інтер'єру, фото неба на стелі додає атмосфері неповторного затишку. Таким способом можна надрукувати зоряні натяжні стелі (натяжні стелі зоряне небо).
      Також можна надрукувати будь-який орнамент на стелі, який підкресліть дизайн приміщення.
    Цікавим дизайнерським рішенням може стати додаткове використання фотографії натяжних стель з зоряним небом разом з підсвічуванням зірочок. Досягти цього можна при використанні світлодіодів або сучасних опто-волоконних технологій. Технологія установки стель при цьому ускладнюється, однак ефект виправдовує додаткові витрати і зусилля.
     Фотостелі надають дуже широких можливостей для оформлення інтер'єру Вашого приміщення. Ви можете встановити такі стелі в квартиру, будинок, басейн або будь-яке інше приміщення. Величезний вибір фотографій для фотодруку дозволить Вам зробити зі звичайного приміщення оригінальний інтер'єр не вдаючись до послуг дорогого дизайнера. При цьому, арт друк на стелі обійдеться в кілька разів нижче ціни стелі, розписаного вручну професійним художником.
    Оригінальним дизайнерським рішенням є фотодрук на напівпрозорих стелях з підсвічуванням. Фотодрук на цьому виді стелі, є альтернативою вітражних стель. При цьому, на відміну від скляних вітражів, натяжні стелі не створюють навантаження на перекриття основної стелі.